Hodnocení obchodu na Zboží.cz Set 3 Fronius TransPocket 150/EF + sv. kabely 4/3 m + kufr | Profisvarecky

Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Set 3 Fronius TransPocket 150/EF + sv. kabely 4/3 m + kufr | Profisvarecky

Kvalitní prověřená svařovací technika
 
Registrace
 
 
 
NAŠE NABÍDKA Výrobce Články Zavoláme Vám
Telefon. objednávky

Můžete objednat i telefonicky
na tel. č. 603452858

Ověřeno zákazníky
 
 

Set 3 Fronius TransPocket 150/EF + sv. kabely 4/3 m + kufr

Číslo výrobku:
TP150SET3
Výrobce:
Naše cena s DPH:
16.939 Kč / set
Naše cena bez DPH:
13.999 Kč / set
Termín dodání:
skladem pod novým názvem
 
set
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Doprava po ČR zdarma
Fronius přestal používat označení "TransPocket" a vyrábí stejné invertory pod novým názvem "Ignis", které máme v naší nabídce.


Značkový invertor Fronius + svařovací kabely 4/3 m + přepravní kufr.
Záruka 3 roky při registraci na stránkách Fronius


Udělat z dobrého ještě lepší. To bylo cílem vývoje nové generace přístrojů TransPocket 150. Plně digitalizovaná, inteligentní rezonanční koncepce umožňuje rychlejší regulaci. Výsledkem je lepší zapalování, menší rozstřik a nanejvýš stabilní oblouk. Optimalizovaný plášť přístroje je navíc robustnější a odolnější než kdykoli předtím.
Nová řada přístrojů TransPocket zaručuje nejvyšší energetickou efektivitu. V porovnání s předchozím modelem je příkon svařovacího zdroje TransPocket 150 až o 20 procent nižší, a to při vyšším výstupním výkonu. To je podpořeno korekcí výkonu PFC (Power Factor Correction), která umožňuje použití extrémně dlouhého napájecího kabelu s nízkými ztrátami, a mimo jiné zajišťuje lepší provozuschopnost s elektrocentrálou.
Stroje nové řady TransPocket jsou odolnější než kdykoliv předtím a jsou ideálním řešením na staveništích a v drsných pracovních podmínkách. Robustní, ergonomicky tvarovaný plášť s integrovanými plastovými nohami, které slouží jako hrany i jako ochrana proti podklouznutí, a promyšlené uspořádání lamel chrání celý přístroj před nečistotou a vodou. Třída ochrany IP23 je samozřejmostí.
Osvědčená digitální rezonanční koncepce od společnosti Fronius byla dále zdokonalena. Výsledkem je přesnější a rychlejší regulace svařovacího proudu. Vzhledem k trvalým výkonnostním rezervám přístroj okamžitě reaguje na každou zvláštnost oblouku. To zajišťuje téměř ideální výchozí charakteristiku. Vždy dokonalý a konstantní oblouk s minimální tvorbou rozstřiků zaručuje ty nejlepší svařovací vlastnosti.
Redukovaný zkratový proud brání přichycení elektrody při kontaktu se svařencem. Následné zvýšení proudu zajistí, že nedojde k přerušení oblouku. Poté přístroj dosáhne hlavního proudu, proudu SoftStart nebo HotStart, které může uživatel přesně nastavit.
S novou sérií přístrojů lze použít všechny elektrody. Obalené elektrody i celulózové elektrody (CEL) poskytují díky speciálně volitelnému provoznímu režimu dokonalé výsledky svařování. Nové, plynule regulovatelné nastavení dynamiky umožňuje uživateli dokonale přizpůsobit zapalování použité elektrodě.
Tento invertor umí také svařovat v pulsním režimu metodou MMA (elektroda) s možností nastavení pulsní frekvence v rozsahu 0,5 - 100 Hz.
Nová funkce Time ShutDown, zkráceně tSd, vypne svařovací zdroj po uplynutí definovaného časového intervalu a tím šetří proud. Výsledkem je maximálně energeticky efektivní nasazení přístroje.
Funkce FUS (Fuse) dovoluje nastavit proudové jištění a umožňuje tak přístup k různým sítím.
7segmentový displej umožňuje rychlé přečtení nastavených parametrů. Je jednoduchý a intuitivní.


Použití Fronius TransPocket 150
Stroje jsou vhodné pro používání ve výrobě, na montážích, v kovovýrobě, údržbě nebo v domácí dílně.


Technická data Fronius Transpocket 150

Napájecí napětí                           230V
Jištění                                          variabilní - 10A, 13A, 16A
Příkon                                          5,52 kVA
Účinnost                                      88 % (90 A)
Rozsah svař.proudu elektrody   10-150A
Rozsah svař.proudu WIG           10-150A
Zatěžovatel 100%                        90A
Zatěžovatel při 35%                   150A
Napětí na prázdno                      96V
Krytí                                           IP 23
Rozměry                                     365 x 130 x 285 mm
Hmotnost                                     6,3 kg

 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz