Hodnocení obchodu na Zboží.cz Set 3 Fronius TransPocket 180 + samostm. kukla dle výběru + sv. kabely 4 m | Profisvarecky

Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

Set 3 Fronius TransPocket 180 + samostm. kukla dle výběru + sv. kabely 4 m | Profisvarecky

Kvalitní prověřená svařovací technika
 
Registrace
 
 
 
NAŠE NABÍDKA Výrobce Články Zavoláme Vám
Telefon. objednávky

Můžete objednat i telefonicky
na tel. č. 603452858

Ověřeno zákazníky
 
 

Set 3 Fronius TransPocket 180 + samostm. kukla dle výběru + sv. kabely 4 m

Číslo výrobku:
TP180SET3
Výrobce:
Naše cena s DPH:
27.299 Kč / set
Naše cena bez DPH:
22.560 Kč / set
Termín dodání:
skladem
Výběr samostmívací kukly:
 
set
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Doprava po ČR zdarma
Nový značkový invertor Fronius s možností pulsního svařování MMA + samostmívací kukla dle výběru + svařovací kabely 4 m.
Záruka 3 roky při registraci na stránkách Fronius


Udělat z dobrého ještě lepší. To bylo cílem vývoje nové generace přístrojů TransPocket 180. Plně digitalizovaná, inteligentní rezonanční koncepce umožňuje rychlejší regulaci. Výsledkem je lepší zapalování, menší rozstřik a nanejvýš stabilní oblouk. Optimalizovaný plášť přístroje je navíc robustnější a odolnější než kdykoli předtím.
Nová řada přístrojů TransPocket zaručuje nejvyšší energetickou efektivitu. V porovnání s předchozím modelem je příkon svařovacího zdroje TransPocket 150 až o 20 procent nižší, a to při vyšším výstupním výkonu. To je podpořeno korekcí výkonu PFC (Power Factor Correction), která umožňuje použití extrémně dlouhého napájecího kabelu s nízkými ztrátami, a mimo jiné zajišťuje lepší provozuschopnost s elektrocentrálou.
Stroje nové řady TransPocket jsou odolnější než kdykoliv předtím a jsou ideálním řešením na staveništích a v drsných pracovních podmínkách. Robustní, ergonomicky tvarovaný plášť s integrovanými plastovými nohami, které slouží jako hrany i jako ochrana proti podklouznutí, a promyšlené uspořádání lamel chrání celý přístroj před nečistotou a vodou. Třída ochrany IP23 je samozřejmostí.
Osvědčená digitální rezonanční koncepce od společnosti Fronius byla dále zdokonalena. Výsledkem je přesnější a rychlejší regulace svařovacího proudu. Vzhledem k trvalým výkonnostním rezervám přístroj okamžitě reaguje na každou zvláštnost oblouku. To zajišťuje téměř ideální výchozí charakteristiku. Vždy dokonalý a konstantní oblouk s minimální tvorbou rozstřiků zaručuje ty nejlepší svařovací vlastnosti.
Redukovaný zkratový proud brání přichycení elektrody při kontaktu se svařencem. Následné zvýšení proudu zajistí, že nedojde k přerušení oblouku. Poté přístroj dosáhne hlavního proudu, proudu SoftStart nebo HotStart, které může uživatel přesně nastavit.
S novou sérií přístrojů lze použít všechny elektrody. Obalené elektrody i celulózové elektrody (CEL) poskytují díky speciálně volitelnému provoznímu režimu dokonalé výsledky svařování. Nové, plynule regulovatelné nastavení dynamiky umožňuje uživateli dokonale přizpůsobit zapalování použité elektrodě.
Tento invertor umí také svařovat v pulsním režimu metodou MMA (elektroda) s možností nastavení pulsní frekvence v rozsahu 0,5 - 100 Hz.
Nová funkce Time ShutDown, zkráceně tSd, vypne svařovací zdroj po uplynutí definovaného časového intervalu a tím šetří proud. Výsledkem je maximálně energeticky efektivní nasazení přístroje.
Funkce FUS (Fuse) dovoluje nastavit proudové jištění a umožňuje tak přístup k různým sítím.
7segmentový displej umožňuje rychlé přečtení nastavených parametrů. Je jednoduchý a intuitivní.


Použití Fronius TransPocket 180
Stroje jsou vhodné pro používání ve výrobě, na montážích, v kovovýrobě, údržbě nebo v domácí dílně.


Technická data Fronius Transpocket 180

Napájecí napětí                           230 V
Jištění                                          variabilní - 10A, 13A, 16A
Příkon                                          5,75 kVA
Účinnost                                      89 % (90 A)
Rozsah svař.proudu elektrody   10-180 A
Rozsah svař.proudu WIG           10-220 A
Zatěžovatel MMA 100%              120 A
Zatěžovatel MMA při 60%           150 A
Zatěžovatel MMA při 40%           180 A
Zatěžovatel TIG při 100%           120 A
Zatěžovatel TIG při 60%             150 A
Zatěžovatel TIG při 40%             220 A
Pulsní frekvence MMA                0,5 - 100 Hz
Napětí na prázdno                      101 V
Krytí                                            IP 23
Rozměry                                     465 x 160 x 310 mm
Hmotnost                                    8,9 kg

 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz